„VDU Karjeros dienos 2017“: ANTRA – TREČIA DIENA

2017-10-02, Galioja iki

Nuo spalio 3 d. (antradienio) iki spalio 4 d. (trečiadienio) „VDU Karjeros dienų‘17” metu vyks  teminės dirbtuvės savęs pažinimo temomis kurias organizuoja Lietuvos studentų psichologų asociacija (LiPSA). Visos dirbtuvės turi ribotą skaičių dalyvių, todėl nepavėluokite registruotis.

10.03 (ANTRADIENIS)

„Ar gerai pažįsti save? Patyriminis savęs pažinimo seminaras“ (lietuvių k.)

Vienas svarbiausių mokymosi elementų yra informacijos apie save ir aplinką įsisąmoninimas. Užsiėmimo metu dėmesį skirsime sąmoningam savęs pažinimui ir žinių apie save pritaikymui dirbant individuliai, porose ir komandose.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina REGISTRACIJA į „Patyriminį savęs pažinimo seminarą“ (liet. k.) čia

Laikas: 14:00 – 16:00 val.

Vieta: S. Daukanto g. 28 – 406 aud.

Moderatorius: Lietuvos psichologijos studentų asociacijos (LiPSA) prezidentas, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) valdybos narys Tadas Vadvilavičius

„Ar gerai pažįsti save? Patyriminis savęs pažinimo seminaras“ (anglų k.)

Kviečiame nepabijoti ir išdrįsti peržengti slenkstį link neužmirštamo nuotykio, kuris kiekvieno iš jūsų laukia už atrakintų mūsų užsiėmimo durų. Kaip ir kiekviena kelionė, taip ir ši turi savo tikslą – geriau suprasti tuos mumyse glūdančius deimantus, kurie padėtų pasirinkti savo karjeros kelią. Norint atrasti tuos užslėptus lobius būtina su savimi turėti žemėlapį ir kompasą. Tad mūsų užsiėmimo metu pabūsime jūsų kelrodėmis ir pakviesime atrasti savo kelią, susiorientuoti kur esate bei pasiekti lobių skrynią pilną nušvitimo.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina REGISTRACIJA į „Patyriminį savęs pažinimo seminarą“ (anglų. k.) čia

Laikas: 16:00 – 18:00 val.

Vieta: K. Donelaičio g. 52 – 614 aud.

Moderatoriai: Lietuvos psichologijos studentų asociacijos (LiPSA) mokymų komandos nariai Kristina Mozūraitytė ir Robertas Čiapas

10.04 (TREČIADIENIS)

Susitikimas tema: „Efektyvūs tikslai – nuo ko pradėti?“

Kartais sakai, kad kažko nori, tačiau to taip ir nepasieki, tiesa? Nuo ko pradėti, kad tikslas, kurį išsikeliam taptų realybe? Efektyvius tikslus gali išsikelti visi, tereikia to išmokti.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina REGISTRACIJA į susitikimą „Efektyvūs tikslai – nuo ko pradėti?“ čia

Laikas: 18:00 – 20:00 val.

Vieta: Gedimino g. 44 – 302 aud.

Dirbtuvės tema: „Pažink save tarp kitų taikant dailės terapijos metodus“

Laikas stabtelėti ir dailės metodų pagalba pažvelgti į save iš šono: koks aš darbo/mokslo aplinkoje? Kaip efektyviai gebu perduoti žinutę pasauliui? Kokiu pats save matau?

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina REGISTRACIJA į dirbtuves „Pažink save tarp kitų taikant dailės terapijos metodus“ čia

Laikas: 18:00 – 21:00 val.

Vieta: S. Daukanto g. 27 – 206 (Studentų centras)

Vedėja: Lietuvos psichologijos studentų asociacijos (LiPSA) mokymų komandos narė Gintarė Montvilaitė