Mentorystė

PIRMAKURSIŲ MENTORYSTĖS PROGRAMA

Vytauto Didžiojo universitetas  vykdo pirmakursių mentorių programą, kuri yra organizuojama vadovaujantis principu „studentai – studentams“.

Programa kuriama remiantis didžiausių pasaulio universitetų patirtimi ir skirta visiems pirmo kurso studentams, norintiems greičiau integruotis universiteto bendruomenės akademinėse ir socialinėse veiklose.

pirmakursiumentoriai

Pirmakursių mentoriai – draugiški ir aktyvūs įvairių fakultetų vyresnio nei pirmo bakalauro kurso studentai, jau turintys studentiškos patirties, gebantys įkvėpti ir padrąsinti į universitetą įstojusį studentą, padedantys susiorientuoti universitete ir už jo ribų bei tokiu būdu iš arčiau susipažinti universitetine aplinka bei akademiniu miestu.

Mentoriai yra pasirengę padėti ir atsakyti į apgyvendinimo, studijų programų dalykų ir taisyklių, universiteto suteikiamų  socialinių ir tarptautinių galimybių ir laisvalaikio praleidimo akademinėje aplinkoje bei Kauno mieste klausimais. Ieškok savo mentoriaus pagal fakultetą ir gauk atsakymus į iškilusius klausimus.

Fakultetų pirmakursių mentorių sąrašą rasi universiteto interneto svetainėje.

Nori tapti mentoriumi ar sužinoti daugiau, kreipkis:

  • Silvija Dargvainytė Karjeros centro vyresn. koordinatorė
  • El. paštas silvija.dargvainyte@vdu.lt
  • Telefonas  (8 37) 327 983

 

UŽSIENIO STUDENTŲ MENTORYSTĖ

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba kiekvieną semestrą kviečia VDU studentus tapti užsienio studentų mentoriais. Programos dalyviai pasitinka aktyviausius mainų studentus Kaune, palydi iki gyvenamosios vietos, supažindina  su bendra universiteto tvarka, neretai tampa gerais draugais ir palaiko ryšius tiek studijų laikotarpiu, tiek po jo. Tai – puiki proga įgyti tarpkultūrinės patirties, tobulinti įvairių užsienio kalbų žinias bei kitus įgūdžius.

Daugiau informacijos apie užsienio studentų mentorių programą ieškok universiteto interneto svetainėje.

Nori sužinoti daugiau, kreipkis:

Dominykas Graibus, VDU Mentorių programos koordinatorius


El. paštas: dominykas.graibus@vdu.lt


Telefonas: +370 37 327988


Studentų konsultavimo laikas: I-V 8:00 – 12:00 val.