Skelbiamas papildomas tarptautinių praktikų konkursas

2017-05-22, Galioja iki

Švietimo mainų paramos fondas skelbia papildomą konkursą studentams atlikti praktiką lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose užsienio šalyse 2017-2018 m.m.

Galima praktikų trukmė – 2-6 mėn. Praktikos lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose gali vykti nuo 2017-09-01 iki  2018-08-31.

Atrankos sąlygos ir reikalavimai kandidatams:

• Paraiškas gali teikti tik Lietuvos Respublikos arba kitų Europos Sąjungos šalių piliečiai, studijuojantys Lietuvos mokslo ir studijų institucijose (MSI) visų pakopų ir visų studijų krypčių studijose su sąlyga, kad jų MSI sutinka išleisti į praktiką numatytam laikotarpiui.
  • Paskutinio kurso studentai atrankoje gali dalyvauti su sąlyga, kad praktiką atliks per 12 mėn. nuo studijų pabaigos (absolventų praktika).
  • Priimančiosios praktikos institucijos gali numatyti kitus papildomus reikalavimus kandidatų studijų krypčiai, kompetencijoms ir gebėjimams (žr. praktikos vietų sąrašą).
  • Skirstant finansavimą pirmenybė bus teikiama kandidatams, kurie dalyvauja programoje pirmą kartą.

Užpildyta paraiška kartu su prisegtais reikalaujamais dokumentais turi būti pateikta per el. sistemą iki  2017 m. birželio 5 d. 24.00 val. Paraiškos, pateiktos vėliau, bus laikomos netinkamomis ir svarstomos nebus. Paraiškų pateikimo laikas bus nustatomas pagal el. paraiškų sistemos registrą.

Daugiau informacijos rasite: http://www.vdu.lt/lt/skelbiamas-papildomas-tarptautiniu-praktiku-konkursas/