NAUDINGA: internetinės platformos, susijusios su karjera

2020-05-11, Galioja iki

Kol leidžiame laiką namuose, turime puikią progą daugiau dėmesio skirti paieškoms, apmąstymams ir tobulėjimui įvairiose karjeros srityse. Puikiausia tai, jog turime galimybę mokytis nuotoliniu būdu, o informacijos internete – daugiau nei užtektinai, tereikia mokėti ją atsirinkti. Tad, dalinamės keliomis platformomis, kuriose galite rasti naudingo, nemokamo turinio, kuris yra susijęs su karjeros tematika.

edX – tai yra internetinių kursų platforma, kurioje rasite daugiau nei 25 000 aukštos kokybės kursų iš 140 pasaulio universitetų bei įvairių institucijų. Pabaigus kursus gausite sertifikatą.
Skillshare – internetinė mokymosi bendruomenė žmonėms, kurioje galima patiems dalintis ir mokytis iš kitų sukurtų edukacinių vaizdo įrašų. Svetainėje galima rasti tiek mokamų, tiek nemokamų kursų, kurie yra susiję su daugybe sričių, tokių kaip: tinklapių kūrimas, socialinė medija, dizainas, fotografija ir pan.
What do people do – tai kelionių žurnalas apie kūrybinį gyvenimą ir netradicinius darbus. Jame kūrybingai dalijamasi praktiniais patarimais, kaip svajones ir pomėgius pritaikyti tikslingam savo karjeros keliui. Šioje platformoje rasite naudingų nuorodų, įkvepiančių pokalbių, podcastų ir pan.
Coursera – platforma, kurioje galite rasti šimtus nemokamų kursų įvairiomis tematikomis. Naudodamiesi šia platforma įgysite ne tik daug naudingų profesinių žinių, tačiau sėkmingai pabaigę kursus gausite ir sertifikatą.
Udemy – svetainė, skirta studentams iš viso pasaulio, kurioje savo patirtimis ir patarimais dalinasi daugiau nei 57 000 profesionalų, daugiau nei 65 skirtingomis kalbomis. Čia taip pat rasite ir aktualiausių naujienų bei tyrimų apie dabartinę darbo rinką ir joje reikalingas kompetencijas.

Pasisemkite įkvėpimo ir naujų žinių, o jeigu turite klausimų, susijusių su darbo paieška, kreipkitės nemokamai konsultacijai mūsų Karjeros centre, paštu: cv@vdu.lt