KVIEČIAME: projekto „Kelrodė žvaigždė“ pristatymas

2019-05-06, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), bendradarbiaudamas su Izraelio ambasada ir Vilniaus universitetu, pradeda vykdyti studentų savanorystės-mentorystės programą „Kelrodė žvaigždė“, kurios metu studentai bus kviečiami tapti savanoriais ir pradėti prasčiau besimokantiems ar socialinėje atskirtyje gyvenantiems 3-6 klasių moksleiviams. Projektas truks visus mokslo metus, nuo 2019 m. rugsėjo antros pusės iki birželio 7 d.

Gegužės 9 d., 14 val. VDU Rektorate (Donelaičio g. 58, I a. menėje) vyks šio projekto pristatymas studentams. Susitikime su studentais dalyvaus Izraelio ambasados, VU ir VDU „Atžalyno“ progimnazijos atstovai, kurie plačiau papasakos apie „Kelrodės žvaigždės“ projekto galimybes, tikslus ir naudas.

Kviečiame dalyvauti!