GALIMYBĖS: virtualūs Meistriškumo mokymai jauniesiems Baltijos valstybių politikos lyderiams

2020-09-09, Galioja iki

Startuoja Baltijos studentams skirtas Transatlantinių asociacijų vykdomas projektas – virtualūs Meistriškumo mokymai, skirti jauniesiems Baltijos valstybių politikos lyderiams. Mokymai orientuoti į Lietuvoje esančių aukštųjų mokyklų bakalauro studijų studentus.

Mokymai prasidės rugsėjo 26 d. ir tęsis 6 savaites, iki lapkričio 8 d.

Projektas yra skirtas organizuoti diskusijas tarp Baltijos šalių aukštųjų mokyklų studentų, kaip būsimų nuomonės lyderių, siekiant padidinti jų demokratines ir kitas esmines kompetencijas bei suteikti jiems įgūdžių dalyvauti demokratiniame politiniame procese. Taip pat projekto metu sužinosite daugiau apie aktualiausias politines problemas Baltijos regione.

Programą sudaro keli blokai, skirti šioms temoms: demokratija ir vertybės; politinis dalyvavimas ir gerovės valstybė, politika, ekonomika ir saugumo užtikrinimas tarp Baltijos valstybių. Dalyviai turės progą klausytis įvairių lyderiaujančių ekspertų paskaitų, dalyvauti diskusijose su politikais iš visų trijų Baltijos valstybių.

Reikalavimai norintiems dalyvauti projekte:

• amžius: nuo 18 iki 25 metų
  • domėjimasis politiniais ir socialiniais procesais
  • aukštas anglų kalbos lygis, kuris leistų laisvai dalyvauti diskusijose

Savo CV ir motyvacinį laišką (anglų kalba) prašome iki rugsėjo 20 d. pateikti el. paštu: rovena.berga@lato.lv

Pagal gyvenimo aprašyme ir motyvaciniame laiške pateiktą informaciją bus atrinkta iki 45 šio projekto dalyvių.