GALIMYBĖS: nemokama karjeros mentorystės platforma studentams

2020-06-10, Galioja iki

Praėjusiais metais Vytauto Didžiojo universitete (VDU) pradėjo veikti nemokama karjeros mentorystės platforma, kuri vienija visą universiteto bendruomenę: dėstytojus, neakademinio personalo darbuotojus, absolventus bei studentus. Šioje platformoje galite tapti mentoriais ir perduoti savo žinias bei patirtį kitiems, arba patys registruotis ir tapti ugdytiniais, kurie semiasi įkvėpimo iš savo srities profesionalų. Daugiau apie registraciją ir platformą rasite čia.

Šiuo metu idialogue platformoje yra 17 mentorių iš VDU, kurie gali pakonsultuoti įvairiomis temomis, susijusiomis su: žmogiškaisiais ištekliais, muzika, klientų aptarnavimu, organizaciniais klausimais, švietimu, kūryba, viešaisiais ryšiais, projektų kūrimu ir pan.  Mentorių galite rinktis ne tik iš savo universiteto, bet ir kitų įstaigų atstovų, atitinkančių jūsų domėjimosi lauką.

Tyrimai rodo, kad net 75 proc. sėkmingiausių pasaulio lyderių mentoriaus turėjimą išskyrė kaip pagrindinį vaidmenį jų karjerose suvaidinusį faktorių, tad kviečiame drąsiai ieškoti pagalbininko, kurio padedami galėtumėte greičiau ir produktyviau išsirinkti mylimą karjeros kelią, ir link jo vedančius žingsnius!