GALIMYBĖS: išbandykite savo jėgas „Lietuvos geležinkelių“ stažuočių projekte „Augantys lyderiai”

2020-04-02, Galioja iki

„Lietuvos geležinkeliai“ siūlo studentams atrasti savo pašaukimą atliekant apmokamą stažuotę didžiausioje Baltijos šalyse geležinkelių grupėje. Antrus metus rengiama „Augančių lyderių“ apmokama stažuočių programa – puiki proga įdomiai praleisti vasarą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Radviliškyje ir pradėti savo karjerą vienoje didžiausių šalies bendrovių.

Išsirink Tave dominančią sritį:

• Strategija ir plėtra – supranti strateginio planavimo svarbą, KPI / IRR / NPV nėra tik trys random raidės, skiri projektą nuo einamosios veiklos, korporatyvinis valdymas Tau nėra mistika, įsivaizduoji, kad veiklos architektūra skiriasi nuo interjero dizaino, Tau patinka pokyčiai ir nori būti jų dalimi.
  • IT – galbūt draugai Tave vadina hakeriu (-e), programeriu (-e), iš rankų Tu nepaleidi klaviatūros ir nuolat ekrane sprendi sudėtingiausias programines lygtis, domiesi IT naujovėmis, žinai, kaip iššifruoti CCPM, „Scrum“, „Agile“.
  • Finansai – skaičiai Tau mielesni už raides ir Tavęs nepurto vos pagalvojus apie šūsnį dokumentų, moki skaityti pelno nuostolio ataskaitas, žinai, kas yra dividendas, rejestras, ilgalaikis bei trumpalaikis turtas ir nori prisidėti prie skaidrios ir finansiškai stabilios organizacijos kūrimo.
  • Transporto technologijos ir inžinerija – esi susidūręs (-usi) su transporto vadyba, logistika ir ekspedijavimu, domiesi krovinių ir keleivių vežimo technologijų naujovėmis, o gal Tau patinka spręsti transporto inžinerijos uždavinius taikant eksperimentinius ir kompiuterinio modeliavimo metodus?
  • Marketingas ir komunikacija – moki segmentuoti rinką, turi idėjų, kaip padidinti krovinių rinkos dalį ir pardavimo mąstą, galbūt esi rengęs (-usi) ne vieną marketingo strategiją, suvoki marketingo organizacijoje svarbą ir nesi susipykęs (-usi) su skaičiais? O gal Tavo pašaukimas yra nuolatinis įmonės žinutės transliavimas – nenustoji share’inti savo minčių „Facebooke“ ar „Instagrame“, be perstojo kalbi apie naujausias komunikacijos tendencijas, per akimirką kitą gali sukalti trumpą ar ilgą tekstą ir nebijai organizacinių iššūkių?
  • HR – Tau nereikia aiškinti, kas slypi po šiomis dviem raidėmis, turi idėjų, kaip pagerinti organizacijos mikroklimatą ir kultūrą, pakelti darbuotojų motyvaciją, esi girdėjęs (-usi) trumpinį OHI, turi gerą akį ir gali tapti rimta pagalba dėliojant puzzle’ą iš naujų komandos narių.
  • Teisė ir viešieji pirkimai – Tavęs negąsdina sutarčių gausa, žinai pagrindinius jų rengimo principus, esi susipažinęs (-usi) su keiksmažodžiu BDAR, Tau patinka bendrauti su klientais, kaifuoji rengdamas (-a) teisinius dokumentus ir gali konsultuoti intelektinės nuosavybės, viešųjų pirkimų, bendrovių bei komercinės teisės klausimais.

Ir jeigu Tu:

• esi bakalauras (-ė) ar magistrantas (-ė);
  • tiksliai žinai, kodėl norėtum stažuotis „Lietuvos geležinkeliuose“;
  • esi atsakingas (-a), žinai, kad konfidenciali sutartis – tai ne „Instragram story“;
  • sumaniai skiri lokomotyvą nuo vagono;
  • nedrebi kalbėdamas (-a) prieš būrį žmonių;
  • gali pasigirti gerais ir labai gerais paskutinių metų studijų rezultatais;
  • prabudęs (-usi) naktį pasakoji angliškas istorijas, bet nepamiršti kaip rašyti „ačiū“;
  • čilindamas (-a) mąstai apie robotizacijos + ir –;
  • mėgsti komunikuoti – per susitikimus neklausai vien „Spotify“ ir nemaigai „iPhone“;
  • išgirdęs (-usi) žodį „creativity“ nepieši visiems įgrisusios lemputės;
  • nevėluoji, net jeigu ir pramiegi susitikimą;
  • nepuoli į paniką pakibus „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ar DVS;
  • esi atkaklus (-i) – padarysi viską, kad būtum Tuo (-a) 1 iš 30-ies augančių lyderių ir savo patirtimi nedvejodamas (-a) pasidalinsi „Instagrame“, „Facebooke“, „LinkedIne“ ar „Twitteryje“!

Tuomet iki 2020 m. gegužės 15 d. pasidalink savo patirtimi (CV), parašyk,  kodėl mums būtinai reikia Tavęs, nurodyk Tave dominančią sritį (motyvacinį laišką) bei užpildyk dalyvavimo projekte formą praktikos forma . Į pokalbį pakviesime tik atrinktus ir labiausiai motyvuotus kandidatus.

Atranka į stažuotes vyks 3 etapais:

• patikrinsime, ar sutampa mūsų reikalavimai ir Tavo sugebėjimai;
  • telefonu ar kitomis nuotolinėmis priemonėmis pasikalbėsime apie tai, kas Tave motyvuoja;
  • paprašysime atlikti užduotį ir jos rezultatus pristatyti gyvo pokalbio su stažuotės kuratoriumi metu.

30-iai atrinktų „Augančių lyderių“ pasiūlysime:

• apmokamą stažuotę strateginės reikšmės įmonėje, o po jos – galimybę įsidarbinti;
  • vertingą patirtį dirbant su savo srities profesionalais, kurie visokeriopai padės Tau stažuotės metu;
  • motyvuojančius iššūkius ir galimybę tiesiogiai prisidėti prie įmonių grupės tikslų įgyvendinimo.