Europos kalbų diena VDU: kalba kaip darbo įrankis

2019-09-24, Galioja iki

VDU Užsienio kalbų institutas tradiciškai kviečia visus kartu paminėti Europos kalbų dieną Vytauto Didžiojo universitete rugsėjo 26 d., ketvirtadienį. Šių metų renginys bus skirtas ne tik užsienio kalbų, bet ir lietuvių kalbos puoselėjimui bei kalbos kaip darbo įrankio svarbos akcentavimui.

Renginio metu taip pat vyks studentų ir moksleivių komandų 7 kalbų posakių vertimo varžybos bei įmonių pasidalinimas  patirtimi ir tikromis istorijomis apie įvairius nesusikalbėjimo atvejus tarpkultūriniame kontekste. Studentams ir moksleiviams bus suteikta galimybė pabendrauti su įmonių atstovais.

Renginio programa

9:00–9:15 val. Renginio atidarymas.

9:15–10:45 val.

• Konkursas moksleiviams ir VDU studentams – užsienio kalbos posakių lietuviškų atitikmenų pateikimas.
  • Įmonių pasidalinimas patirtimi ir tikromis istorijomis. „Kalba – svarbus darbo įrankis: įvairūs nesusikalbėjimo atvejai“. Įmonių mugė.

10:45–11:00 val. Apdovanojimai, padėkos ir uždarymas

Maloniai kviečiame dalyvauti ir patirti teigiamų įspūdžių verslo ir akademinėje aplinkoje. Klausytojams registruotis į renginį nereikia. Registracija studentų komandoms UKI puslapyje: https://forms.gle/bRKvfunpm3uZQcdc9