„VDU Karjeros dienos 2017“: PIRMA DIENA

2017-10-02, Galioja iki

Kviečiame į jau šiandien, pirmadienį (10.02), prasidedančių „VDU Karjeros dienų 2017“ oficialius ir neoficialius renginius: Apskritojo stalo diskusija: Karjera: 360° bei Neformaliai apie karjerą: „Aš, alus ir dėstytojas“.

Apskritojo stalo diskusija: Karjera: 360°

Karjera – tai ilgas kelias, kuris susideda iš skirtingų patirčių bei žinių. Universitetas – tarpinė, bet labai svarbi, stotelė kiekvieno karjeros kelyje, todėl sužinoti ką siūlo ir kaip gali pagelbėti universitetas siūlydamas savo studijų sistemą – svarbu. Dar svarbiau – padiskutuoti su skirtingas pozicijas užimančiais žmonėmis apie jų karjeros kelio greitkelius, klystkelius ir jų subtilybes, tam, kad nedaryti klaidų, o pasimokyti ir žengti toliau.

Laikas: 14:00 – 16:00 val.

Vieta: S. Daukanto g. 27, II a. (VDU Mažoji salė)

Diskusiją moderuoja: Kauno jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkas Simas Sirtautas

Diskusijos dalyviai:

VDU Edukologijos instituto vadovė doc. dr. Lina Kaminskienė

Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranskevičius

Kauno “Žalgirio” generalinis direktorius Paulius Motiejūnas

Neformaliai apie karjerą: „Aš, alus ir dėstytojas“

VDU dėstytojas neformalioje aplinkoje kalbės apie dėstytojo karjera jos „pliusus“ ir „minusus“, atradimus ir praradimus, svarstydamas amžinąjį klausimą: ar vertą rinktis dėstytojo kelią ar ne?

Laikas: 18:00 – 20:00 val.

Vieta: Laisvės al. 72 (kavinė – baras „La Fin“)

Pranešėjas: VDU Ekonomikos ir vadybos katedros doc. dr. Justinas Kisieliauskas – studentų pripažintas stilingiausiu VDU dėstytoju