VDU Karjeros centro nuotolinis neformalių paskaitų ciklas: „Savęs link’23: išdrįsk rinktis ir keisti“

2023-03-14, Galioja iki

Kaip ir kasmet, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras kovo ir balandžio mėnesiais kviečia studentus bei universiteto absolventus dalyvauti nuotolinėse neformalių paskaitų ciklo „Savęs link ’23“ pranešimuose, diskusijose bei aktyviai naudotis virtualia CV klinika.

Jau tradiciniu tapęs neformalių paskaitų ciklas šiemet kvies susitelkti į savęs paiešką ir pažinimą bei motyvuos, išdrįsti rinktis ar keisti. Norint pradėti ar kita kryptimi tęsti savo karjeros kelionę – procesą, kuris yra kiekvieno žmogaus didžiulė gyvenimo dalis, gali būti nelengva – sunkumai ir iššūkiai kyla, ieškant savo svajonių veiklos, ar bandant ją sukurti.

Šių metų „Savęs link ’23“ pagrindine tema išdrįsk rinktis ir keisti bandysime įkvėpti ir priminti, kad siekiant atrasti mylimą darbą ar susikurti svajonių karjerą, ieškojimų kelyje reikia nebijoti dėti drąsaus žingsnio, užduoti klausimus sau bei kitiems ir ieškoti vis naujų sprendimų ar atsakymų į klausimus. Nereikia bijoti klysti – šios paieškos į prasmingą ir džiugesį keliantį užsiėmimą yra labai svarbi ir nuolat besitęsianti kelionė, padedanti suprasti ir suvokti savęs pažinimo svarbą bei žengti pirmuosius žingsnius tikslingo savęs pažinimo, drąsos ar pokyčių link.

Šiemet neformalių paskaitų ciklas supažindins renginių dalyvius su savęs pažinimu iš įvairių perspektyvų: kaip kurti savo asmeninį įvaizdį ir priimti sprendimus, siekiant profesinės sėkmės, kokia įvairi gali būti žmogaus karjeros kelionė, kaip sėkmės siekimas atrodo iš psichologinės perspektyvos ir kokios galimybės šiandien atsiveria žmonėms su negalia. Specialistai pasidalins ne tik naujausiomis pasaulinės rinkos tendencijomis, bet ir asmeninėmis patirtimis, patirtais sunkumais ir pakilimais.

Kovo ir balandžio mėnesiais universiteto studentams bei absolventams bus suteikta galimybė dalyvauti virtualioje CV klinikoje: pasikonsultuoti ir kartu su profesionaliu karjeros specialistu peržvelgti savo gyvenimo aprašymą (CV), gauti pastebėjimus, vertingų įžvalgų bei patarimų, kaip paruošti savo aprašymą taip, kad jis atitiktų visus reikalavimus. Norite pasitarti ir išgirsti konsultanto nuomonę? Galite savo CV siųsti el. paštu: karjera@vdu.lt

BŪTINA REGISTRACIJA

PROGRAMA