VDU absolventams – galimybė savo karjerą pradėti tarpvyriausybinėje organizacijoje

2023-02-21, Galioja iki

Europos patentų biuras (angl. European Patent Office, EPO), antra pagal dydį tarpvyriausybinė organizacija Europoje, siūlo tarptautinio darbo galimybę perspektyviems bei norintiems tobulėti ir pradėti savo karjerą, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) absolventams.

Ši programa suteikia galimybę žengti pirmuosius žingsnius profesionalios karjeros link bei įgyti vertingos darbo patirties daugiakultūrinėje aplinkoje, išbandant darbo pobūdį, susijusį su Intelektine nuosavybe.

Ši programa prasideda 2023 m. rugsėjo mėnesį ir trunka nuo 1 iki 3 metų, įvairiose EPO būstinėse: Miunchene, Hagoje, Vienoje arba Briuselyje. Taip pat, programoje dalyvaujantys per mėnesį gali užsidirbti nuo 2000 iki 3000 Eur.

Iki vasario 28 d. VDU turi pateikti rekomenduojamų kandidatų sąrašą, kurie toliau savarankiškai galės aplikuoti į projekto dalyvių pozicijas iki kovo 15 d. Aplikuoti gali bakalauro ar magistro absolventai, taip pat ir paskutinio kurso bakalauro studentai, kurie 2023 m. rugsėjį jau laikys diplomus savo rankose.

Norintys būti įtraukti į rekomenduojamų kandidatų sąrašą, kuo skubiau, iki vasario 28 d. susisiekite su VDU Karjeros centro vadove Monika Valentaite, el. paštu: monika.valentaite@vdu.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, studijų baigimo metus ir el. pašto adresą.

Svarbiausi kriterijai kandidatams:

• Universiteto rekomendacija už aukštus akademinius pasiekimus, aktyvų dalyvavimą universitetinėse veiklose ir/ar aukštą motyvaciją dalyvauti projekte;
  • puikus mokėjimas bent vienos iš šių kalbų: anglų, prancūzų, vokiečių;
  • EPO sąraše esančios šalies pilietybė (valstybių sąrašą galima rasti čia);
  • darbo patirties neturėjimas pagal specialybę (privalumas).

Projekto programa siūlo galimybes šių sričių kandidatams:

• mokslas ir inžinerija;
  • žmogiškieji ištekliai ir verslo administravimas;
  • tarptautiniai santykiai ir komunikacija;
  • informacinės technologijos;
  • ekonomika ir finansai;