GALIMYBĖS: stažuotė Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje

2020-09-16, Galioja iki

VDU Tarptautinių ryšių departamentas su džiaugsmu informuoja, kad VDU studentams yra suteikiama galimybė teikti paraiškas dalyvauti stažuočių programoje prestižinėje Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO).

Ši praktikų programa yra sukurta tam, kad kvalifikuoti ir motyvuoti studentai gautų progą dirbti su įvairiais tarptautiniais projektais, kurie yra susijusije su jų studijų sritimi ir tokiu būdu įgautų neįkainojamos tarptautinės patirties.

Praktika Covid-19 pandemijos sąlygomis

Siekdama sumažinti su kelionėmis susijusią riziką ir leisti studentams iš įvairių pasaulio šalių pasinaudoti šia unikalia tobulėjimo patirtimi, EBPO nusprendė, kad praktikos bus vykdomos nuotoliniu būdu. Atitinkamai, atsižvelgiant į dabartinę situaciją, susijusią su „Covid-19“, ši darbo tvarka bus taikoma visiems praktikantams iki tolimesnio pranešimo.

Kaip vykdoma atranka programai?

1 žingsnis: studentai turi pateikti savo paraiškas užpildydami internetinę paraiškos formą iki Spalio 1 dienos;

2 žingsnis: Tarptautinių ryšių departamentas atrinks 10-15 kvalifikuotų kandidatų, atsižvelgiant į jų motyvaciją ir akademinius rezultatus, ir pateiks EBPO savo duomenis kitam atrankos etapui;

3 žingsnis: Kai tik OECD gaus iš anksto atrinktų kandidatų sąrašą, jie pasidalins studentų profiliais visuose OECD padaliniuose. Atsižvelgiant į padalinių galimybes ir įdarbinimo komandų poreikius, su kiekvienu studentu bus susisiekta dėl interviu;

4 žingsnis: OECD pasirenka labiausiai kvalifikuotus ir motyvuotus studentus praktikai atlikti.

Svarbi informacija

Studentams, kuriuos OECD pasirenka atlikti praktiką, bus suteikiamos mėnesinės 738,00 EUR stipendijos;

Paraiškos pateikimo terminas – spalio 1 d.

Minimalūs reikalavimai studentams:

Kandidatai turi būti įtraukti į laipsnį suteikiančių studijų programą stažuotės laikotarpiui toje studijų srityje, kuri yra susijusi su EBPO darbu (daugiau informacijos rasite skyrių ir specialių įstaigų sąraše).

Kandidatai turėtų gerai mokėti anglų ir (arba) prancūzų kalbas.

Galima praktikos trukmė yra mažiausiai vienas mėnesis, dirbant visą darbo dieną (40 valandų per savaitę). Prašome atkreipti dėmesį, kad stažuotės trukmė yra ribojama iki šešių mėnesių ir gali būti pratęsta vieną kartą, bet ne ilgiau kaip iki dvylikos mėnesių.

Plačiau apie keliamus reikalavimus bei išsamesnė informacija apie organizaciją.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:

Tarptautinės praktikų programos koordinatorius

Tomas Mickevičius