REKOMENDUOJAME: Socialinio verslo stovykla – BiZzZ’18

2018-08-13, Galioja iki

„BiZzZ“ – tai socialinių inovacijų renginys, suburiantis jaunus žmones, socialinius verslininkus, inovatorius. Šių metų „BiZzZ“ stovyklos tikslas yra inovacijų pagalba spręsti realias savivaldybių problemas. Stovyklos metu susipažinsi su sėkmės ir nesėkmės istorijomis, užmegsi naujas pažintis, subursi komandą ir išmoksi kūrybingai pažiūrėti į iškilusias problemas. Socialinės inovacijos Lietuvoje nebėra priešas – šiandien yra geriausias laikas kurti pokyčius!

Socialinio verslo stovykla „BiZzZ“ – tai įkvepiantys žmonės, pranešimai, diskusijos, pavyzdžiai, gamta, istorinė aplinka ir žinoma, tradicinis naktinis žygis, sukuriantis puikią terpę naujoms idėjoms ir pažintims kurtis bei skleistis. Stovykla vysk 2018 m. rugpjūčio 18–19 d. Inovatorių slėnyje, Antalieptėje, Zarasų rajone. Dalyvius maitina vietos gyventojai, organizuojamas naktinis žygis ir mugė. Rekomenduojama atsivežti savo maistą. Tačiau, o jei norite kažko šilto ir kad gaminti nereiktų tai siūlome paragauti Inovatorių slėnio virtuvės maisto! Pusryčiai – 2 eur.    Pietūs – 4,5 eur. Vakarienė – 3,5 eur.
Registruokitės čia.

Stovykloje yra du nakvynės pasirinkimai: palapinių miestelyje (nemokamai) ir istoriniame basųjų karmelitų vienuolyne (nakčiai 5 Eur be patalynės / 8 Eur su patalyne). Nakvynei vienuolyne registruokis čia.

Renginys yra NEMOKAMAS ir visiškai atviras visiems besidomintiems socialiniu verslu ir socialinėmis inovacijomis!

Kada? Kur?
Rugpjūčio 18 d.
Inovatorių slėnis, A. Žilėno gatvė 2 , Antalieptė, Zarasų raj.
Antalieptės basųjų karmelitų vienuolynas

Būtina išankstinė registracija https://goo.gl/forms/iJ763W5EaBdrCQzJ3

Daugiau informacijos čia.