REKOMENDUOJAME: Dalyvauti konkurse ClimateLaunchpad

2018-05-01, Galioja iki

Kviečiame dalyvauti švariųjų technologijų konkurse ClimateLaunchpad!

Paverskite idėją verslu

Kviečiame studentus, dėstytojus, tyrėjus ir kitus entuziastus dalyvauti konkurse ClimateLaunchpad! Tai didžiausias pasaulyje švariųjų technologijų (cleantech) verslo idėjų konkursas, šiemet vykstantis net 35 šalyse. Turintiems minčių, kaip sustabdyti klimato kaitą, ir pasiryžusiems paversti jas sėkmingu verslu, šis konkursas gali tapti tiesioginiu bilietu į pasaulinę šlovę. Laukiamos idėjos, susijusios su atsinaujinančia energija, natūralių išteklių tausojimu, ekologiniais pokyčiais, efektyviu būdu sumažinti oro ar vandens taršą, teigiamais pokyčiais maisto grandinėje ir pan. – galimybės beribės, svarbiausia, kad tai vienu ar kitu būdu paliestų klimato kaitą. Konkurse gali dalyvauti studentai, startuoliai, mokslininkai, tyrėjai ar entuziastai – bet kas, turintis “žalių” idėjų ir norintis jas realizuoti.

Kaip tai vyksta

„ClimateLaunchpad“ prasidės 2 dienų trukmės mokymų stovykla, vyksiančia birželio 14-15 dienomis Vilniuje. Šių intensyvių mokymų metu dalyviai bus mokomi sėkmingai pradėti ir vystyti verslą. Patirtimi dalinsis ekspertas iš Didžiosios Britanijos – Michael Goodfellow-Smith. Vėliau seks 6 intensyvių mokymų (mentorystės) sesijos, kuriose verslo žinovai padės sukurti efektyvų verslo modelį, įrodyti savo idėjos vertę ir pasiruošti idėjos pristatymui. Sesijos vyks kas savaitę ir truks apie 2 valandas. Nacionaliniame finale, kuris vyks rugpjūčio 10 d. komandos pristatys savo veiklos rezultatus. Trijų geriausių idėjų Lietuvoje autoriai pateks į lapkričio 1-2 dienomis Edinburge (Škotijoje) vyksiantį pasaulinį finalą, kurio metu turės neįkainojamą galimybę pitch’inti prieš Climate-KIC akseleratoriaus komisiją. Sužavėjus juos, atsivers kelias be papildomo dalyvavimo atrankoje patekti į “Climate-KIC Accelerator” – 18 mėnesių trukmės realaus gyvenimo verslo mokyklą su finansavimu, kuri koncentruojasi į “žaliųjų” idėjų vystymą bei komercializavimą. Geriausia idėja taip pat laimės 10.000 Eur, antros vietos laimėtoja – 5.000 Eur, trečios – 2.500 Eur piniginį prizą.

Suskubkite registruotis

Pernai norą dalyvauti programoje išreiškė net 1000 komandų iš viso pasaulio! Kaip sekasi lietuviams? Pastaruosius du metus lietuvių komandos pateko tarp 15 geriausių idėjų pasaulyje. Viena iš jų – pripažinta geriausia idėja “tvarios gamybos grandinės” kategorijoje. Šiemet – jūsų eilė!

 

Registracija atvira iki gegužės 31 d.
Registracijos forma: http://climatelaunchpad.org/application-form/