Kviečiame į paskaitą apie sėkmingą savo karjeros valdymą

2016-11-02, Galioja iki

Lapkričio 8 d., antradienį, 18:15 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-103) vyks Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kompanijos „Southwestern advantage“ prezidento Dan Moore vieša paskaita „How to be certain in a completely uncertain future“, kurios metu pranešėjas dalinsis įžvalgomis apie pasiruošimą darbo rinkai ir sėkmingos karjeros planavimą.

Šia Dan Moore paskaita yra pradedamas karjeros seminarų ciklas „Sėkmingas karjeros planavimas“ ( angl. Building a Successful Career), kuris baigis 2017 m. balandžio mėn. Seminarų ciklas yra skiriamas galvojantiems, pradedantiems karjerą ar susiduriantiems su sunkumais įgyvendinant savo karjeros tikslus. Seminarų lektoriai pasidalins sukaupta patirtimi apie tai, kas svarbiausia norint efektyviai išnaudoti studijų laikotarpį ir jas baigus lengvai įsilieti į darbo rinką. Seminarų metu bus kalbama apie motyvaciją ir tikslų nusistatymą, laiko planavimą, efektyviausius darbo paieškos būdus, komunikaciją socialiniuose tinkluose ir daug kitų dalykų, kurie yra svarbus siekant savo karjeros tikslų.

D. Moore su pagyrimu baigė studijas Harvardo ir Vanderbilto universitetus. Jau 40 metų dirba kompanijoje „Southwestern Advantage“, kuri rengia ir platina edukacines knygas amerikiečių šeimoms. Įspūdingą patirtį jaunimo įdarbinimo srityje sukaupęs Dan Moore savo įžvalgomis ir patarimais visame pasaulyje dalinasi tiek su akademinėmis, tiek su verslo organizacijomis.

dan-moore_fb