Kviečiame į Nacionalinį kultūros forumą 2024

2024-05-28, Galioja iki

Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija (NKIKIA) sugrįžta su tradicija tapusiu metų renginiu – Nacionaliniu kultūros forumu 2024. Šiemet renginio tema yra „Kultūrinis verslumas“. Jau devintą kartą vykstantis Forumas birželio 6 dieną, Kaune, Vytauto Didžiojo universitete šiais metais sujungs dvi iš pirmo žvilgsnio sunkiai sujungiamas sritis – kultūrą ir verslumą. Kultūros forumas imasi nagrinėti Lietuvos kultūros ir kūrybos laukui itin svarbias ir aktualias kultūrinio verslumo bei kultūros regionuose temas.

  • Su kokiais iššūkiais susiduria kūrybinio sektoriaus atstovai, siekdami monetizuoti savo veiklą?
  • Kokių sąlygų ir partnerių jiems trūksta?
  • Kaip galima paskatinti kultūrinį verslumą regionuose?

Nacionalinio kultūros forumo pranešėjai iš Lietuvos ir užsienio dalinsis įkvėpimu, įžvalgomis ir praktiniais patarimais, kaip kultūros ir kūrybinių industrijų (KKI) sektorius galėtų augti ne tik didmiesčiuose, bet ir regionuose. Taip pat apžvelgsime, kaip KKI galėtų prisidėti prie šalies ekonomikos ir garsinti Lietuvą pasaulyje.

Kultūros forumo lankytojų laukia ne tik karščiausios kultūrinio lauko aktualijos Lietuvos ir užsienio pranešėjų akimis, bet ir įtraukianti diskusija, kurioje dalyvaus sprendimų priėmėjai, kūrėjai ir kultūros lauko žmonės iš šalies regionų.

Forumo finale – „dzūkuojantis“ Roko Kašėtos muzikinis pasirodymas, tinklaveika bei „Kūrėjų expo“ – verslios kūrybinės iniciatyvos, pristatančios įdomiausias kultūros ir kūrybinių industrijų lauko idėjas, iniciatyvas, kūrinius bei produktus!

Nacionalinis kultūros forumas „Kultūrinis verslumas“ yra puiki proga paklausyti įkvepiančių pranešimų, diskusijoje užduoti rūpimus klausimus apie kultūrinį verslumą, pabendrauti su pranešėjais, kūrėjais, kultūros politikos formuotojais bei svarbiomis Lietuvos kultūros lauko asmenybėmis.

Data: 2024 m. birželio 6 d.

Renginio pradžia: 12.00 val. Renginio pabaiga: 18.30 val.

Vieta: Vytauto Didžiojo universiteto Didžioji salė adresu S. Daukanto g. 28, Kaunas.

Renginys NEMOKAMAS visiems VDU studentams su išankstine registracija čia. Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame nedelsti ir registruotis iš anksto.

Daugiau informacijos.