SANDĖLIO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

2021-06-08, Galioja iki 2021-07-08

Ieškome žmogaus, kuris dieviną tvarką ir geba efektyviai organizuoti darbus. Žingeidaus ir kruopštaus entuziasto, kurį domintų galimybė prisijungti prie ambicingos ir kūrybiškos EQUA LIETUVA komandos!

Darbo pobūdis:

  • darbas 0.5 etato;
  • užsakymų surinkimas, pakavimas, išsiuntimas;
  • sandėlio valdymas: prekių priėmimas, paruošimas prekybai, pakavimas, sandėliavimas, prekių ir priemonių inventorizacijos vedimas;
  • sandėlio ūkio priežiūra, tvarkos sandėlyje palaikymas, informacijos pateikimas apie likučius ir užsakymų parengimas;
  • prekių pajamavimas ir sandėlio valdymas dirbant su buhalterine sistema Butenta.

Reikalavimai:

  • atidumas ir kruopštumas detalėms;
  • sąžiningumas ir atsakingumas;
  • greitas problemų sprendimas;
  • gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą, o prireikus – sutelkti komandą pagalbai;
  • organizuotumas, gebėjimas palaikyti tvarką.

Siūlome:

  • lankstų darbo darbo grafiką;
  • jauną ir entuziastingą kolektyvą, kuriame ne tik dirbame, bet ir mokomės, džiaugiamės ir gyvename;
  • esat iniciatyvai – galimybę įsitraukti į kitus įmonėje vykstančius procesus;
  • stabilų atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • 600 EUR darbo užmokestį neatskaičius mokesčių.

Savo CV siųsk el.paštu dovile@myequa.lt