Elektroninės prekybos administratorius (-ė), Kaune

2022-08-16, Galioja iki 2022-09-16

Ieškome žmogaus, kuris dievina tvarką ir geba efektyviai organizuoti darbus. Žingeidaus ir kruopštaus entuziasto, kurį domintų galimybė prisijungti prie ambicingos ir kūrybiškos EQUA LIETUVA komandos!

Darbo pobūdis:

darbas prie pat Soboro 0.5 etato;

užsakymų surinkimas, pakavimas, išsiuntimas;

sandėlio valdymas: prekių priėmimas, paruošimas prekybai, pakavimas, sandėliavimas, prekių ir priemonių inventorizacijos vedimas;

sandėlio ūkio priežiūra, tvarkos sandėlyje palaikymas, informacijos pateikimas apie likučius ir užsakymų parengimas;

prekių pajamavimas ir sandėlio valdymas dirbant su buhalterine sistema B1.

Reikalavimai:

atidumas ir kruopštumas detalėms;

sąžiningumas ir atsakingumas;

greitas problemų sprendimas;

gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą, o prireikus – sutelkti komandą pagalbai;

organizuotumas, gebėjimas palaikyti tvarką.

Siūlome:

lankstų darbo darbo grafiką;

jauną ir entuziastingą kolektyvą, kuriame ne tik dirbame, bet ir mokomės, džiaugiamės ir gyvename;

esat iniciatyvai – galimybę įsitraukti į kitus įmonėje vykstančius procesus;

stabilų atlyginimą ir visas socialines garantijas;

600 EUR darbo užmokestį neatskaičius mokesčių.

Savo CV siųsk el.paštu dovile@myequa.lt