Įvyko kasmetinis VDU absolventų susitikimas

2019-11-11, Galioja iki

Lapkričio 8 d. Vytauto Didžiojo universitetas tęsdamas gražią tradiciją kvietė universiteto absolventus sugrįžti į savo alma mater.

VDU Absolventų dienos’19 metu vyko tradiciniai absolventų susitikimai fakultetuose, kurių metu alumnai savo mintimis, prisiminimais ir patirtimis dalinosi su dėstytojais bei studentais. Po pasimatymų fakultetuose alumnai skubėjo į  vakarinę programą „Volfas Engelman Studijoje“, kurioje vyko: diskusija apie alaus kultūrą ir jos sąsajas su studentišku judėjimu (diskusiją vedė Giedrė Milerytė-Japertienė), VDU 30-mečio protmūšis, krepšinio varžybų Kauno „Žalgiris“ – Barselonos „FC Barcelona“ žiūrėjimas.

Susirinkusius absolventus sveikino VDU Absolventų klubo prezidentas Andrius Būda, VDU Tarybos narys, absolventas bei  „Volfas Engelman“ vadovas Marius Horbačauskas bei VDU rektorius Juozas Augutis. Rektorius pristatė neseniai užgimusią VDU 30-mečio vėliavų idėją, kurios esmė – į VDU absolventų rankas perduoti vėliavą, kuri yra lyg simbolis, kviečiantis bendrauti ir burtis visus VDU idėją palaikančius. Tad, jeigu manote, kad Jūs esate tas, kuris gali organizuoti VDU idėjos šalininkų spiečių (pvz.: dirbate organizacinį ar kultūrinį darbą, esate baro, restorano ar muziejaus savininkas ir pan.) – susisiekite su VDU (el. paštu: alumni@vdu.lt) išreikšdami norą būti vėliavos ambasadoriais savo mieste, miestelyje ar regione.

Akimirkos iš VDU Absolventų dienos’2019: