GALIMYBĖS: socialinio verslo atvejų konkursas „Creative Shock“

2020-09-29, Galioja iki

ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto studentų asociacija kviečia dalyvauti socialinio verslo atvejų konkurse „Creative Shock“, kuriame galite laimėti 2000 eurų piniginį prizą.

„Creative Shock“ konkursas orientuotas į jaunimą, kuris domisi socialiniu verslu, yra suinteresuoti spręsti iškylančias problemas, inicijuoti tam tikrus pokyčius ir pan. Dalyviai preliminariuose konkurso turuose turi išspręsti dvi socialinio verslo problemas. 7 geriausios komandos bus pakviestos į Vilniuje vyksiantį finalinį problemos sprendimo etapą. Atrinkti dalyviai varžysis dėl 2000 eurų prizo. Daugiau informacijos galite rasti čia.

Dalyvaudami konkurse galėsite pritaikyti savo verslo valdymo, rinkodaros ir kūrybiškumo įgūdžius bei praplėsti savo žinias apie socialinį verslą. Be to, tai puiki galimybė įgyti tarptautinės patirties bei pamatyti savo darbo rezultatą.

Norintys dalyvauti iki spalio 6 d., 20 val. užregistruokite savo sudarytą 3-4 žmonių komandą arba registruokitės individualiai.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės į „Creative Shock“ komandą el. paštu: info@creativeshock.lt