GALIMYBĖS: jaunimo esė rašinių konkursas verslumo tematika

2020-09-04, Galioja iki

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia dalyvauti studentus esė rašinių konkurse. Tai  – kasmetinis konkursas jaunimui, skirtas išreikšti savo nuomonę verslumo tema; pasidalinti savo idėjomis su politikos ir sprendimų priėmėjais.

Šių metų esė tema: „Ko reikia, kad smulkus ir vidutinis verslas taptų tvarus ir atsparus atsižvelgiant į COVID-19 ir kitus pasaulinius iššūkius? Kaip ES politika gali geriausiai padėti verslininkams?“

Visi norintys dalyvauti konkurse turi savo rašinio originalą pateikti iki š. m. rugsėjo 18 d.

10 geriausių rašinių bus atrinkti ir paskelbti spalio mėnesį. Juos vertins jaunimo rašinių konkurso žiuri. Geriausiai žiūri įvertinti 3 rašinių autoriai varžysis ir dalyvaus asamblėjoje lapkričio mėnesį, Berlyne.

Konkurso taisyklės:

• Esė konkurse gali dalyvauti jaunimas nuo 18 iki 25 m.
  • Žodžių skaičius: daugiausia 2 500 žodžių
  • Kalba: anglų
  • Prizas: apmokamos visos išlaidos, kurios bus reikalingos kelionei į Berlyną, kad galėtumėte varžytis finale ir sakyti kalbą. Taip pat studentams bus teikiama pagalba ruošiantis konkurso finalui