Darbo skelbimas VDU absolventų koordinatoriaus pareigoms užimti

2021-06-01, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universitetas realizuodamas 2021 – 2027 m. strateginius siekius, kuriais įsipareigojo telkti universiteto alumni bendruomenę, didinti jų įtrauktį ir dalyvavimą universiteto veiklose, ieško darbuotojo absolventų koordinatoriaus pareigybei užimti Vytauto Didžiojo universiteto Studentų reikalų departamento Karjeros centre.

Darbo pobūdis:

Koordinuoti, organizuoti ir vykdyti veiklas susijusias su Vytauto Didžiojo universiteto absolventais, jų bendruomenėmis:

  • absolventams skirtos universitetinio lygmens veiklos planavimas, organizavimas, koordinavimas, įgyvendinimas, stebėsena (monitoringas), kontrolė ir viešinimas;
  • su absolventų karjera, jos stebėsena susijusių veiklų organizavimas ir vykdymas;
  • suinteresuotų asmenų konsultavimas ir atsižvelgiant į problematiką priimti tolimesnius sprendimus;
  • aktualios informacijos susijusios su užimamomis pareigomis administravimas, ruošimas ir nukreipimas atitinkamiems kanalams;
  • kitų vadovo paskirtų užduočių ir veiklų vykdymas.

Reikalavimai:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas socialinių mokslų srityje. Privalumas – studijos baigtos Vytauto Didžiojo universitete;
  • turėti patirties komunikacijos srityje, visuomeninėje veikloje, renginių bei projektų organizavime ir jų vykdyme;
  • būti susipažinusiam su Vytauto Didžiojo universiteto veiklomis susietomis su absolventų įtrauktimi ir karjeros projektavimu;
  • turėti gerus bendravimo įgūdžius, mokėti laisvai reikšti ir sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, gebėti ieškoti, valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją;
  • gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti veiklą, būti iniciatyviu, komunikabiliu, kūrybingu, pareigingu ir atsakingu;
  • turėti gerus darbo kompiuteriu įgūdžius, mokėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu ir gebėti naudotis įvairiomis informacinėmis sistemomis;
  • kalbos: lietuvių k. – puikiai raštu ir žodžiu (C1 lygis); anglų k. – puikiai raštu ir žodžiu (C1 lygis); kitų kalbų mokėjimas – privalumas;
  • asmeninės savybės: iniciatyvumas, komunikabilumas, kūrybingumas, atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas, pareigingumas, lankstumas, paslaugumas.

Siūlome motyvuojantį darbo atlyginimą nuo 750 EUR atskaičius mokesčius, kuris bus derinamas atsižvelgiant į kandidato kompetencijas ir patirtį, taip pat profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Papildoma informacija:

Gyvenimo aprašymus su nuoroda „Absolventų reikalų koordinatoriaus pareigoms užimti“, kartu su potencialios veiklos vizija ir motyvaciniu laišku prašome siųsti el. paštu srd@vdu.lt

Konfidencialumą užtikriname. Atrinktus kandidatus informuosime asmeniškai.

Pasiūlymas galioja iki 2021 m. rugpjūčio 15 d.