Danske Bank karjeros (re)starto programa

2023-04-12, Galioja iki

Startavo jau penktasis Danske Bank karjeros (re)starto programos <FuturePros> sezonas – kviečiame studentus, neseniai studijas baigusius bei persikvalifikuoti siekiančius specialistus dalyvauti atrankoje ir kandidatuoti iki balandžio 23 dienos. Daugiau informacijos.

Šiemet siūlome virš 60 pozicijų įvairiose organizacijos komandose bei skyriuose.

Kas yra <FuturePros>?

 Tai apmokama vienerių metų tobulėjimo galimybė Danske Bank Lietuvoje, kurios metu dalyviai įgys daug vertingos praktikos sėkmingam karjeros startui, o studijuojantys <FuturePros> dalyviai galės dirbti lanksčiu grafiku taip sėkmingai tęsdami mokslus. Kiekvieną mėnesį dalyvių lauks įvairūs mokymai asmeninio ir profesinio tobulėjimo temomis, o sėkmingai baigus programą jiems gali būti pasiūlyta prisijungti prie Danske Bank jau nuolatinėje jaunesniojo specialisto pozicijoje – virš 80% dalyvių sėkmingai tęsia karjerą organizacijoje ir po programos.

Programoje siūlome dvi karjeros kryptis – technologijų ir verslo, kurių kiekvienoje yra daugybė pozicijų, tinkamų tiek informatikos, programų inžinerijos, matematikos, duomenų mokslo, tiek ekonomikos, finansų, verslo vadybos ir analitikos krypčių studentams.

Registracija į Technologijų krypties pozicijas: FuturePros Programme: Technology Track – Danske jobs (danskebank.lt)

Registracija į Verslo krypties pozicijas: FuturePros Programme: Business Track – Danske jobs (danskebank.lt)

Kvietimas dalyvauti atvirų durų dienoje Danske miestelyje 04.18

Balandžio 18 d. kviečiame susitikti Danske miestelyje, kur vyks atvirų durų dienos renginys. Jo metu susipažinsite su Danske Bank organizacija ir karjeros galimybėmis bei turėsite progą pabendrauti su skirtingų komandų atstovais ir daugiau sužinoti apie projektus ir tobulėjimo galimybes kiekvienoje jų. Renginio pabaigoje dalyvių lauks Danske miestelio, įsikūrusio Saltoniškių g. 7, turas.

Registracija ir daugiau informacijos