Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Užimtumo tarnyba

2019-11-12, Galioja iki

Lapkričio 6 d. Vytauto Didžiojo universiteto rektorius Juozas Augutis ir Užimtumo tarnybos direktorė Ligita Valalytė pasirašė bendradarbiavimo susitarimą. Susitarimo tikslas – didinti absolventų užimtumo galimybes Lietuvoje, pasitelkiant aukštą profesinę kvalifikaciją, suteikiančią mokymo programų ir situacijos darbo rinkoje analizę bei karjeros planavimo priemones.

Vytauto Didžiojo universitetas ir Užimtumo tarnyba, įvertinę aukštą profesinę kvalifikaciją suteikiančių mokymo programų tikslingumą ir efektyvumą bei informacijos apie absolventų įsitvirtinimą darbo rinkoje didėjantį poreikį, keisis moksliniais, taikomaisiais bei informaciniai tyrimais socialinėje, užimtumo, akademinėje, pedagoginėje srityse. Kartu bus vykdomos kvalifikacijos kėlimo, perkvalifikavimo programos, karjeros renginiai.

Ši partnerystė atvers galimybes išsamiau pristatyti universiteto bendruomenei nuolat besikeičiančios darbo rinkos ypatumus ir iššūkius.

Daugiau apie Užimtumo tarnybą.