GALIMYBĖS: VDU startuoja savanorystės-mentorystės projektas „Kelrodė žvaigždė“

2019-04-19, Galioja iki

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), bendradarbiaudamas su Izraelio ambasada ir Vilniaus universitetu, pradeda vykdyti studentų savanorystės-mentorystės programą „Kelrodė žvaigždė“. Vytauto Didžiojo universitetas – pirmoji aukštoji mokykla, kuri inicijuos šią programą Kaune. Projekto pagrindinis tikslas – kviesti studentus tapti savanoriais ir padėti prasčiau besimokantiems ar socialinėje atskirtyje gyvenantiems 3-6 klasių moksleiviams.

Projekto metu savanoriai studentai, dvi valandas kartą per savaitę, bendraus su jiems paskirtu moksleiviu ir padės mokytis, supažindins su universitete ar Kauno mieste esančiomis veiklomis bei kartu turiningai leis laiką. Projektas truks visus mokslo metus, nuo 2019 m. rugsėjo iki birželio mėn.

Programoje dalyvausiantys moksleiviai bus atrenkami pagal socialinio darbuotojo ir psichologo paruoštas charakteristikas. Tuo tarpu savanoriauti norintys studentai iki gegužės 5 d. gali pildyti registracijos formą.

Pasibaigus registracijos laikotarpiui projektą universitete koordinuojantis asmuo susisieks su atrinktais kandidatais ir pakvies juos į motyvacinius pokalbius. Po jų atrinkti savanoriai toliau tęs pasiruošimą projektui – rudens pradžioje numatomi savanorių-mentorių mokymai, o po jų prasidės ir pati „Kelrodės žvaigždės“ programa.

Jeigu esi socialiai atsakingas, draugiškas, imlus bei mėgsti naujas pažintis, tuomet kviečiame pildyti registracijos anketą ir sudalyvauti projekte!