VDU organizacijų veikla karantino laikotarpiu

2020-12-22, Galioja iki

Karantino laikotarpis daugeliui tapo nemenku išbandymu, per kurį teko pasukti galvą, kaip, laikantis fizinio atstumo, ir toliau išlaikyti aktyvų socialinį bendravimą. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) veikiančios studentiškos organizacijos su šiuo iššūkiu susitvarkė perkeldamos ne pirmus metus vykdomas veiklas į virtualią erdvę bei sukurdamos naujų iniciatyvų, praskaidrinančių kasdienybę bei raginančių įprasminti laiką namuose. Kviečiame susipažinti su VDU organizacijų veiklomis karantino laikotarpiu ir prisijungti prie patinkančios organizacijos.

Karantino laikotarpiu VDU Japonistikos klubas „Hashi“ rengia diskusijas, prezentacijas įvairiomis tematikomis (pvz.: japonų gestų kalba, gimtoji ir užsienio kalba). Taip pat organizuoja protmūšius, o artimiausiu metu planuoja renginį per „Zoom“ platformą, kuriame dalyvaus japonų kalbą besimokantys studentai. „Hashi“ organizuoja renginius kiekvieną penktadienį. Informaciją apie renginius sekite klubo „Facebook“ puslapyje.

Daugiau informacijos apie universitete veikiančias studentiškas organizacijas rasite čia.