Sėkmingai pradėk savo karjerą su VDU!

2016-08-25, Galioja iki

Sveikiname įstojusius ir pradedančius naujus studijų metus VDU! Linkime naujų iššūkių ir vertingų patirčių!

Karjeros centro komanda turi Tau klausimą – „Ar jau žinai, ką veiksi/ dirbsi baigęs (-usi) studijas?“

Norime, kad atsakymo pradėtum ieškoti pačioje studijų pradžioje, o neatidėliotum paskutiniam semestrui, kai iki diplomo lieka vos keli žingsniai, o ką toliau daryti visiška nežinia. Kad taip neatsitiktų, primename, ką gali padaryti norėdamas (-a) išsiaiškinti ir įgyvendinti savo profesinės ateities tikslus.

Žemiau pateikiame kelis pagrindinius žingsnius, kuriuos turėtum atlikti jau dabar tam, kad išsiaiškintum, ko nori ir kaip tai pasiekti:

• Pasitikrink, ar gerai pažįsti save, kokios yra Tavo vertybės, interesai, žinios, gebėjimai ir pan.
  • Pagalvok, ką norėtum ir galėtum veikti/ dirbti?
  • Susikurk savo karjeros viziją – išsikelk tikslą!
  • Pasirašyk tikslo įgyvendinimo planą.
  • Susikurk LinkedIn profilį.
  • Pasirašyk gerą gyvenimo aprašymą (CV).
  • Įgyk darbo patirties!

Aukščiau išvardintus žingsnius atliksi lengviau, jei naudosiesi Karjeros centro komandos parengtais karjeros planavimo patarimais, kuriuos rasi čia.

Tavo galimybės Universitete

Šiandien greičiau ir lengviau įsidarbina arba susikuria savo darbo vietą tie, kurie ne tik studijuoja, bet užsiima papildomomis veiklomis tam, kad įgytų patirties. Geri studijų rezultatai labai gerai, bet geri studijų rezultatai ir sukaupta darbo patirtis dar geriau! Kaupti žinias ir tobulinti praktinius gebėjimus pradėk jau Universitete!

VDU Tau siūlo daugybę veiklų/ paslaugų, kurios bus naudingos keliant ir įgyvendinant savo gyvenimo/ karjeros tikslus:

Dalyvauk, išbandyk ir atrask, kas tinka ir patinka, ir auk kaip asmenybė ir kaip pasirinktos profesijos atstovas!

Jei turi klausimų, kreipkis žemiau nurodytais kontaktais:

Adresu: K. Donelaičio g. 52-114, LT-44244 Kaunas

El. paštu: info@karjera.vdu.lt