Kviečiame į UAB „CV-Online LT“ marketingo vadovės seminarą

2017-03-08, Galioja iki

Š. m. kovo 14 d., antradienį, 16-17 val. VDU (K. Donelaičio g. 52-521 aud.) kviečiame į seminarą „Studentas ieško darbo: nuo ko pradėti?“, kurį ves vienos didžiausios personalo paieškos ir atrankos įmonės UAB „CV-Online LT“ marketingo vadovė Rita Karavaitienė. Seminaro metu lektorė papasakos apie efektyviausias darbo paieškos strategijas bei, kaip parašyti gerą gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką.

Seminaras priklauso karjeros seminarų ciklui „Sėkmingas karjeros planavimas“ (angl. Building a Successful Career), kuris baigsis 2017 m. balandžio mėnesį. Seminarai nemokami.

Apie seminarų ciklą

Seminarų ciklas yra skiriamas galvojantiems apie karjerą, ją pradedantiems arba susiduriantiems su sunkumais įgyvendinant savo karjeros tikslus. Seminarų lektoriai pasidalins sukaupta patirtimi apie tai, kas svarbiausia norint efektyviai išnaudoti studijų laikotarpį ir jas baigus lengvai įsilieti į darbo rinką. Penkių seminarų metu kalbama apie efektyvų laiko planavimą, pinigų taupymą ir asmeninio biudžeto tvarkymą, motyvaciją ir tikslų nusistatymą, sėkmingą savęs pristatymą įvairiose karjeros situacijose ir daug kitų dalykų, kurie yra svarbūs siekiant savo tikslų.