KVIEČIA STUDENTŲ VERSLO AKADEMIJA

Esi verslus ir žinai, kad sugebėsi? Tik trūksta patirties ir žinių? Mintyse kirba daug dvejonių? Jei nors vienas teiginys tinka Tau, ateik į trečiąjį Studentų Verslo Akademijos seminarą – Pirmieji veiksmai? Dabar! Ir gauk atsakymus.
Nebuvai pirmajame ir antrajame seminaruose, nenusimink ir dalyvauk trečiajame, nes kiekvienas akademijos lektorius yra profesionalas verslo srityje ir gali atsakyti į klausimus – Ar sugebėsiu? Kaip pradėti? Ir kokie pirmieji veiksmai.
Studentų Verslo Akademija – tai trijų seminarų ciklas studentams norintiems save realizuoti verslo sektoriuje bei įgyti bazinėms žinioms.
Seminarus veda garsiausi Lietuvoje verslo konsultantai, ugdymo specialistai, visuotinai pripažinti savo sričių profesionalai.
Trečiasis seminaras – “Pirmieji veiksmai? Dabar!” jau Lapkričio 15 d., Ketvirtadienį, 18:00 val. KTU Auloje (Mickevičiaus g. 37, Kaunas)
Seminaro lektorius – verslo valdymo konsultantas. Personalo atrankų ekspertas. Ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas – Saulius Jovaišas.
Seminaras NEMOKAMAS!
Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.
 Registracijos forma