Kovo 9d. – startas VDU Karjeros dienoms!

2016-03-09, Galioja iki

Kovo 9-ąją, trečiadienį, į VDU sugrįžta „VDU Karjeros dienos 2016“ – renginiai, skirti visiems VDU studentams, planuojantiems savo karjerą ir studijas.

Šiemet „VDU Karjeros dienos“ vyks kovo 9, 16 ir 23 dieną. Kiekviena diena turės savo šūkį: „Verslas + Mokslas“, „Praktika + Savanorystė“ ir „Darbas + Studijos“. Seminaruose savo patirtimi dalinsis, apie karjeros galimybes pasakos verslininkai, ekspertai, start-up ir kitų įmonių darbuotojai, VDU Verslo praktikų centro, AIESEC ir kitų organizacijų atstovai.

Pirmosios „Karjeros dienų“ dienos, kovo 9-osios, renginiai vyks Informatikos ir Gamtos mokslų fakultetuose (Vileikos g. 8) bei bus orientuoti į šių fakultetų studentus bei dėstytojus, tačiau tikimasi sudominti įvairią auditoriją. Dienos tema – „Verslas+Mokslas“.

„Verslas+Mokslas“ – tai diskusijos, susitikimai, mintys, kaip būtų galima atrasti dar daugiau sinergijos tarp verslo atstovų ir mokslininkų. „Karjeros dienų“ pradžią paskelbs ir įvadinį pranešimą skaitys VDU rektorius, matematikas prof. Juozas Augutis.

Vėliau savo mintimis apie verslo ir mokslo partnerystę dalinsis Arminas Varanauskas – „Žinių ekonomikos forumo“ atstovas, ne vienerius metus praleidęs akademinėje terpėje, tad puikiai išmanantis tiek aukštųjų mokyklų, tiek verslo subtilybes. Apie naująsias galimybes IT sektoriuje, o taip pat virtualią realybę studentams pasakos UAB „Telesoftas“ direktorius, įvairiausių startuolių (angl. start-up) rėmėjas Algirdas Stonys.

Karjera nėra vien tik darbas privačiame sektoriuje – įsidarbinimo galimybes galima atrasti ir moksle, tad tolimesnė diskusija dėmesį skirs karjeros galimybėms, kurios atsiveria mokslininkams biotechnologijų srityje bei po magistrantūros studijų iš užsienio atvykusiems studentams. Visa tai papasakos VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekanė Gintarė Žukaitė bei VDU Gamtos mokslų fakulteto dėstytojas Nicola Tiso.

Žinoma, neužmirštas ir „Karjeros dienų“ akcentas bei vienas iš laukiamiausių renginių – mugė Informatikos ir Gamtos mokslų fakultetų studentų karjeros galimybėms. Joje dalyvaus informacinių technologijų ir biotechnologijų įmonės.

Dienos renginius vainikuos diskusija, skirta visiems VDU studentams, dėstytojams, darbuotojams – tai „Verslo ir Mokslo sinergija: MTEPI galimybės“. Prieš diskusiją pranešimą apie mokslo ir verslo bendradarbiavimą Lietuvoje skaitys mokslo, inovacijų technologijų agentūros atstovas Mantas Biekša.

Diskusijoje dalyvaus VDU mokslo prorektorė prof. Julija Kiršienė, LR Ūkio ministerijos atstovė Giedrė Soloveičikienė, Kauno miesto vicemeras Simonas Kairys, Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) valdybos pirmininkė Lina Morkūnaitė.