Plėtros, pardavimų, ekspedicijos bei transporto vadybininkai

UAB TRANSMĖJA veža krovinius nuosavu transportu ir ekspedijuoja. Nuo 1995 m. įmonė sėkmingai dirba tarptautinio krovinių pervežimo rinkoje. Pradėjusi savo veiklą nuo 10 automobilių, TRANSMĖJA nuolat auga ir plečiasi ne tik apimtimi, bet ir savo darbuotojų kompetencija. Per 23 savo veiklos metus įmonė savo darbu įrodė patikimą ir saugų krovinių gabenimą tarptautiniais maršrutais ir išaugo iki beveik 700 darbuotojų ir 400 krovininių automobilių.

Šiuo metu įmonė ieško plėtros, pardavimų, ekspedicijos bei transporto vadybininkų, kurie kalbėtų įvairiomis kalbomis ( anglų, vokiečių, rusų, italų, ispanų ar kitomis kalbomis). Įmonė siūlo  darbo vietą, kurioje studentas galės panaudoti savo užsienio kalbos žinias ir jas patobulinti bendraujant su užsienio klientais.

Ieško komunikabilių, energingų ir motyvuotų studentų. Priima į darbą ir be panašios darbo patirties, jei reikia – apmoko. Dirbant Transmėja, bus galimybė ir toliau naudoti užsienio kalbą bei ją tobulinti, galimybė vykti į komandiruotes, bei būti apsuptam draugiško kolektyvo.

Susidomėjusių laukia cv el. paštu egle.k@transmeja.lt. Jei kyla klausimų, galima susisiekti telefonu 864105833.

Daugiau informacijos apie mūsų kompaniją rasite čia http://www.transmeja.lt/