Apribojimai atliekant praktiką susiję su koronaviruso (COVID-19) prevencija

2020-03-13, Galioja iki

Nuolatos stebėdami atnaujinamą informaciją ir atsižvelgdami į Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas bei Švietimo mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas švietimo įstaigoms dėl masinių renginių ir ugdymo proceso organizavimo, Pasaulio sveikatos organizacijos teikiamą informaciją, taip pat į užsienio aukštųjų mokyklų vykdomą praktiką, vykdant koronaviruso (COVID-19) plitimo prevenciją, informuojame apie Vytauto Didžiojo universitete (VDU) nuo 2020 m. kovo 12 d. įsigaliojančią tvarką.

Nuo kovo 13 d. iki kovo 30 d. praktiniai užsiėmimai (pvz. šokio, meno, muzikos, vaidybos ir t.t.) ir laboratoriniai bei studentų praktikos kitose institucijose nevykdomi. Jų atlikimas planuojamas intensyvesniu grafiku balandžio – gegužės mėn.

Studentai, kurie šiuo metu studijuoja užsienio universitetuose arba atlieka praktiką pagal „Erasmus+“ ir kitas mainų programas, turi sekti ir vadovautis tų šalių ir universitetų, į kuriuos jie išvykę, rekomendacijomis. Jeigu studentai nusprendžia grįžti į VDU, apie grįžimą jie turi informuoti savo fakultetų dekanus ir Tarptautinių ryšių departamentą (tel. nr. (8 37) 327  987, el. paštas konstantinas.kurzevas@vdu.lt), grįžę vadovautis LR rekomendacijomis ir 14 dienų laikytis saviizoliacijos. VDU užtikrins galimybes tęsti studijas universitete.

Prašome sekti nuolatos atnaujinamą informaciją čia: https://www.vdu.lt/lt/informacija-del-covid-19/