GALIMYBĖS: studentai kviečiami dalyvauti profesinių stažuočių programoje JAV

2020-02-04, Galioja iki

Baltijos Amerikos Laisvės fondas (Baltic-American Freedom Foundation) yra nepriklausoma organizacija, kurią finansuoja JAV vyriausybės iniciatyva įkurtas Baltijos–Amerikos verslo fondas (Baltic-American Enterprise Fund).

Baltijos–Amerikos Laisvės fondas siūlo naujas galimybes talentingiems Lietuvos studentams, dalyvauti stražuočių programoje JAV.

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30, 000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per devynerius Baltijos–Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe pasinaudojo daugiau nei 140 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Kaip ir kasmet, BAFF programa gali pasinaudoti visų specialybių studentai ir absolventai, tačiau ypatingas dėmesys bus skiriamas informacinių technologijų specialybių kandidatams. Šiems kandidatams bus suteiktos išskirtinės galimybės gauti geriausias praktikos vietas aukščiausio lygio įmonėse ir kompanijose, o taip pat, JAV nacionelėse laboratorijose.

Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programą iki kovo 31 d.

Daugiau informacijos apie programą ir paraiškų formas