GALIMYBĖS: „LT Big Brother“ pradeda 10 -ąjį seznoną!

2018-04-05, Galioja iki

„LT Big Brother“, pirmoji ir vienintelė profesinės mentorystės programa jungianti lietuvius visame pasaulyje, šiais metais mini jubiliejinius 10 – uosius metus. Organizatoriai džiaugiasi per pirmąjį dešimtmetį į projektą įtraukę per 2500 dalyvių. Lietuvius profesionalus, pasklidusius po visą pasaulį, su jaunimu jungianti programa 2018-ųjų sezonui priims per 200 dalyvių.

Kasmet vykstanti 9 mėnesių trukmės programa „LT Big Brother“ per 10 veiklos metų jau sujungė daugiau nei 1300 mentorių ir jaunųjų profesionalų porų. Į programą išskirtiniais jubiliejiniais metais aplikuojantys jaunieji profesionalai, anot organizatorių, šį sezoną galės rinktis iš daugiau nei 170 mentorių, dirbančių garsiausiose pasaulio įmonėse: nuo „Apple“, „Bloomberg“, „Nike“, „Uber“ ir t.t.

Iki balandžio 8d., jaunieji profesionalai, studentai bei neseniai studijas baigę ar savo profesinės srities dar ieškantys lietuviai, pildys programos atrankos anketas. Vėliau jas analizuos ir vertins projekto komanda, mentorius priskirdama pagal mažojo brolio arba sesės domėjimosi sritį, turimą patirtį, mokymosi poreikius ir pačių mentorių pasirinkimą. Galiausiai supažindinti didieji ir mažieji broliai bei sesės bendraus 9 mėnesius. Per šį laikotarpį poros paprastai bendrauja skype, elektroniais laiškais, susitinka gyvai ar dalyvauja „LT Big Brother“ oranizuojamuose renginiuose: diskusijose, ryšių mezgimo vakaruose, susitikimuose su įkvepiančiais žmonėmis ir įdomiais projekto dalyviais.

Daugiau informacijos apie projektą ir jo sąlygas: www.ltbigbrother.com

Daugiau informacijos:

lithuania@ltbigbrother.com