Finaliniai “VDU Karjeros dienos’16” renginiai jau trečiadienį!

2016-03-21, Galioja iki

Kovo mėnesio trečiadieniais VDU vyksta „VDU Karjeros dienos 2016“ – renginiai, skirti visiems VDU studentams, planuojantiems savo karjerą ir studijas. Trečiasis šių metų „Karjeros dienų“ renginys kovo 23-ąją bus skirtas studentų darbui ir studijoms.

Diena prasidės akademinei bendruomenei skirta diskusija VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) 12-13.30 val. – apie jaunimo požiūrį į darbo vietą, o taip pat Lietuvos darbdavių požiūrį į jauną žmogų/darbuotoją, kartų skirtumą bei iš to kylančius sunkumus ir iššūkius. Ekspertų diskusijoje „Karjera: lūkesčiai ir realybė“ AIESEC Lietuva atstovai pristatys pranešimą „Tarptautinis jaunimo tyrimas: Y kartos karjeros lūkesčiai“ apie dabartinės kartos požiūrį į praktiką, savanorystę, darbą bei studijas, tuo tarpu MOSTA atstovas įvardins esamą jaunimo karjeros situaciją, nurodydamas kryptį, kuria Lietuva žengia sudarydama sąlygas jaunimo verslumui ir įsidarbinamumui. Po įžanginių pranešimų vyks diskusija, kurią ves LR seimo narys Gintaras Steponavičius. Diskusijoje be prelegentų taip pat dalyvaus VDU rektorius prof. Juozas Augutis, Lietuvos pramoninkų konfederacijos viceprezidentas Gintautas Kvietkauskas bei Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Paulius Baltokas.

Po diskusijos visi studentai bus kviečiami į „VDU Karjeros dienų“ mugę, kurioje dalyvaus įmonės, valstybinės įstaigos, nevyriausybinės organizacijos. Mugės metu studentai turės galimybę pasikalbėti su įmonių atstovais, aptarti praktikos ar net darbo galimybes įmonėje. Taip pat tuo metu veiks ir studijų informacijos taškas, kuriame studentai galės pasiklausti fakultetų atstovų apie tolimesnes studijas universitete – magistrantūros ar doktorantūros studijas Vytauto Didžiojo universitete.

14 val. VDU Didžiojoje salė prasidės dirbtuvės, kurios skirtos VDU pirmakursių mentoriams, tačiau į jas kviečiami ir visi VDU studentai – kurie nori ar planuoja ateityje tapti pirmakursių mentoriais arba tiesiog nori sudalyvauti dirbtuvėse. Dirbtuves ves ir susirinkusiems kalbės savanoriškos profesinės mentorystės programos “LT Big Brother” atstovė Kristina Ragelytė

Nuo 15 val. VDU Didžiojoje salėje laukiami iš užsienio atvykę studentai bei jų mentoriai, kadangi tuo metu pranešimą apie karjeros galimybes užseniečiams Lietuvoje skaitys Kauno teritorinės darbo biržos atstovė Karolina Pakarnaitė

Renginio programa

Renginio įvykis Facebook