VDU vėliavnešio misija

Bendro darbo, bendradarbiavimo ir abipusių idėjų dėka Vytauto Didžiojo universitetas sukūrė tvirtą bendruomenę. Norėdamas paskatinti tolimesnį absolventų ir universiteto bendravimą, augimą ir tam tikro tinklo kūrimą, universitetas pradėjo vykdyti VDU vėliavnešio iniciatyvą. Jos tikslas – į aktyvių alumnų rankas perduoda VDU idėjas simbolizuojančią vėliavą ir kviesti ją kelti kaip simbolį, kviečianti bendrauti ir burtis visus VDU idėją palaikančius.

Jeigu manote, kad Jūs esate tas, kuris gali organizuoti VDU idėjos šalininkų spiečių (pvz.: dirbate organizacinį ar kultūrinį darbą, esate kokios nors įmonės, baro, restorano ar panašios vietos savininkas ir pan.) – susisiekite su Vytauto Didžiojo universitetu (el. paštu: alumni@vdu.lt) išreikšdami norą būti vėliavos savininkais, tam tikrais VDU idėjos ambasadoriais mieste, miestelyje ar regione.