Karjeros planavimas

Jeigu esi VDU absolventas, gali nemokamai naudotis žemiau aprašytomis Karjeros centro paslaugomis.

KARJEROS KONSULTACIJOS

Karjeros konsultacijų metu padedame: susikurti darbo paieškos strategiją, pasirengti gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinio laišką, pasiruošti pokalbiui dėl darbo, įsivertinti savo karjeros situaciją ir spręsti kitus su Tavo karjera susijusius klausimus.

Į konsultaciją (trukmė 60-90 min.) prašome užsiregistruoti iš anksto el. paštu karjera@vdu.lt arba skambinant telefonu (8 37) 327 983.

Taip pat galite konsultuotis nuotoliniu būdu atsiųsdami savo klausimą (-us) el. paštu karjera@vdu.lt.

Konsultacijos yra konfidencialios.

MOKYMAI IR KITI RENGINIAI

Kviečiame dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose ir kituose renginiuose, skirtuose asmeninės karjeros planavimui:

  • Seminarai, paskaitos, mokymai, kuriuos organizuoja ir veda Karjeros centro darbuotojai kartu su įvairių įmonių (organizacijų) atstovais;
  • Karjeros dienos;
  • Susitikimai su konkrečių profesijų ar įmonių (organizacijų) atstovais;
  • Kiti Karjeros centro organizuojami renginiai.

Karjera.lt – KARJEROS VALDYMO INFORMACINĖ SISTEMA

Sistemos https://karjera.lt/ – tikslas  teikti asmeninės karjeros valdymui reikalingą informaciją, įrankius ir paslaugas, kurie pagerintų jaunų žmonių įsidarbinimo lygį ir pasitenkinimą savo karjera.

Prisijungęs prie sistemos rasi daug naudingos informacijos, įrankių ir pagalbos šaltinių – viską, ko reikia Tavo sėkmingai karjerai! Čia gali susikurti ir tvarkyti karjeros planus, naudotis testais/ klausimynais ir geriau pažinti save, domėtis karjeros galimybėmis, rasti praktikos ir darbo pasiūlymų, kaupti ir tvarkyti karjerai svarbią asmeninę informaciją, užmegzti ir palaikyti ryšius su būsimais darbdaviais, savarankiškai spręsti iškilusius karjeros sunkumus, susisiekti su savo aukštosios mokyklos karjeros specialistais ir dar daugiau!